Haberler

Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret AŞ, Haziran ayında gerçekleştirdiği kampanya da en başarılı YOKOHAMA bayisini ödüllendirdi.

Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret AŞ, Haziran ayında gerçekleştirdiği kampanya da en başarılı YOKOHAMA bayisini ödüllendirdi.


13 Temmuz 2012

Lastikte performansın ve kalitenin adı YOKOHAMA, garaj ekipmanlarında sektorün en büyük firmalarından, Yardımcılar Otomotiv ile işbirliğine giderek, Haziran ayı içerisinde lastik satışlarını en çok artıran bayisine, Hofmann Monty 3300 Full Otomatik lastik sökme/takma makinesini hediye etti.  Ödülü kazanan Yokohama Konya bayisi “Candurmaz Oto Kimya Sanayi A.Ş.”, hediyesini Eylül ayında Moskova’ya yapılacak bayi gezisinde alacak.

 
Türkiye’ye ithalatı Yardımcılar Otomotiv tarafından yapılan dünyanın sayılı markalarından  Hofmann ürünlerinden olan Monty 3300 orijinal ekipman üreticileri ihtiyaçlarına uygun olarak UHP ve run-flat (patlamaz) lastiklerin kolay ve hasarsız olarak sökülüp takılmasına imkan veren, Alman Lastik Üreticileri Birliği WDK tarafından sertifikalı, kullanıcı dostu bir cihaz.  Bünyesindeki havalı lastik takma yardımcı kolu “easy mont pro” ve “plus” kiti sayesinde UHP ve run-flat lastiklerin kolayca sökülüp takılmasını sağlıyor. 
 
Hofmann hakkında
 
Hofmann, Snap-On grubunun bir parçası olup, otomotiv ve lastik sektörünün uzun zamandır en büyük destekçilerinden biridir. 80 yılı aşkın bir süredir, otomotiv sektöründe kalite ve hizmet sunarak, otomotiv üreticileri tarafından tavsiye edilen bir marka haline gelmiştir.