Haberler

Yokohama, OTR Lastikleri ile Türkiye'nin En Büyük İş Makinesi Ankomak Fuarı'na Katıldı

Yokohama, OTR Lastikleri ile Türkiye


14 Haziran 2012

Yüksek teknolojisindeki zengin deneyimleriyle dünya çapında tercih edilen lastik markası YOKOHAMA, 19. Uluslararası İş Makinaları, Yapı Elemanları ve İnşaat Teknolojileri Fuarı ANKOMAK’a OTR İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. bayisi ile katıldı. 6-10 Haziran 2012 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar alanında gerçekleşen Türkiye’nin en büyük İş Makinesi ANKOMAK Fuarı’nda Yokohama’nın OTR (İş Makinesi) lastikleri tanıtıldı.   

Dünyanın lider otomobil üreticilerinin tercihi YOKOHAMA, Avrasya Bölgesi ve Türkiye’nin alanında en büyük fuarından olan ANKOMAK’a katıldı. Ağır tonajlı makina ve yan sanayi üreticilerinin yer aldığı 350’ye yakın uluslararası firmanın katıldığı fuarda Yokohama, OTR bayilerinden OTR İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.’nin standında, 29,5-25 L5 Kepçe Lastiği, 26,5R25 L4Kepçe+Kaya Kamyonu Lastiği, 23,5R25 L3 Kepçe+Kaya Kamyonu Lastiği, 445/95R15 Vinç Lastiği, 13R22,5 Şantiye Tipi Lastik, 315/80R22,5 Şantiye Tipi Lastik, G012 4X4 Lastiği, G001 4X4 Lastiği ve 28X9-15 Forklift Lastiği sergilendi.

Yokohama iş makinesi lastikleri

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Yokohama; binek otomobiller, kamyonet, iş makinası, forklift, kamyon ve otobüs lastikleri pazarında saygın bir konumda yer alıyor. Yokohama aynı zamanda lastik taşıyıcılar/konvoyer bantlar/iş makinesi hortumları gibi endüstriyel ürünler, uçak tuvaleti modülleri, golf ürünleri ve su tankları gibi farklı grupları kapsayan geniş bir ürün yelpazesine sahip

Yokohama iş makinesi lastikleri kullanıcılarına uzun ömür ve uzun çalışma saati olarak da çok büyük avantaj sunuyor. Lastikler, en zor arazi şartlarında tüm kesik ve delinmelere karşı üstün direnç verecek şekilde tasarlanıyor.